ERE Holding Merkez Binaları

TACAN Projesi

Enerji

Telekom

Savunma Sanayii

Hava Trafik Kontrol

İnşaat

 

English

Ana sayfa

Kalite Politikamız

Kısaca ERE

Şirketlerimiz

Seyrüsefer sistemleri ile ilgili olarak THALES ATM S.p.A Grup Firmaları ile Hava Trafik Kontrol Projelerinde işbirliğimiz devam etmektedir.

MPN-25

TACAN

RAPCON

GCA


SABİT TACAN SİSTEMLERİ Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ait değişik havaalanlarındaki teknolojik ömürlerini tamamlamış eski TACAN (TACtical Air Navigation) sistemlerini yenilemek amacıyla NATO fonlarının katkısıyla açılan ihaleyi ERE kazanmıştır. Bu kapsamda TACAN sistemleri tamamen yenilenmekte ve mevcut altyapı sistemlerinin değiştirilmesi ve yenilenmesi gerçekleştirilmektedir. Dört değişik havaalanında gerçekleştirilen projede sistemler sırası ile Mayıs 2002, Temmuz 2002, Ekim 2002 ve Mayıs 2003'de hizmete verilmiştir. Anahtar teslimi olarak yapılan ve ana sorumlusu ERE olan projede TACAN sistemleri THALES ATM S.p.A (İtalya), anten sistemleri ise RANTEC (ABD) firmalarından sağlanmıştır.

MOBİL TACAN SİSTEMLERİ Esnek kullanım amaçlarına yönelik olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı için bir adet Mobil TACAN sistemi temin edilmiş ve Kasım 2002'de devreye alınmıştır.

Enerji Referanslarımız:

Yayınlar

Telekom:

ERE/ESER Telekom

Savunma:

Hava Trafik

Inşaat: