ERE Holding Merkez Binaları

Hava Trafik Kontrol Sistemleri

Enerji

Telekom

Savunma Sanayii

Hava Trafik Kontrol

İnşaat

 

English

Ana sayfa

Kalite Politikamız

Kısaca ERE

Şirketlerimiz

İnsan Kaynakları

Eylül 2005 ayında imzalanan sözleşme ile bir adet DVOR sistemi Adnan Menderes Hava Alanına Ekim 2006 ayında monte edilmiş olup,Geçici Kabulü Ocak 2007 ayında yapılmıştır.

MPN-25

TACAN

RAPCON

GCA

Son yıllarda ERE, Hava Trafik Kontrol ve Seyrüsefer Sistemleri konularında sorumluluklar üstlenmiş ve başarılı hizmetlerde bulunmuştur.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürlüğü ihtiyaçları için Thales ATM Grup firmaları ile ortak olarak ILS (Instrument Landing System) ve DME (Distance Measuring Equipment) sistemleri temin edilmiştir. Bunların yanısıra Sabiha Gökçen Havaalanı için NDB (Non Directional Beacon) sistemi tedarik edilmiştir.

Ayrıca Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne VOR (VHF Omni Range), DME sistemleri konusunda lojistik destek ve tedarik hizmetleri verilmektedir.

Bu alanda temin edilebilecek diğer sistemler DVOR (Doppler VOR), DME/P (DME Precision) ve MLS (Microwave Landing System)'dir.

Eylül 2005 ayında imzalanan sözleşme ile bir adet DVOR Sistemi Adnan Menderes Hava Alanına Ekim 2006 ayında monte edilmiştir.

    Enerji Referanslarımız:

Yayınlar

Telekom:

ERE/ESER Telekom

Savunma:

Hava Trafik

Inşaat: